Кастингова сітка з кордової нитки 3.6 м

Лидер продаж!
Модель: s11
Наличие: Есть в наличии

1045
  • 1045 грн
Накидка американського типу з фрізбі кільцем.

Кастингова сітка має розміри 1.8 м заввишки, 3.6 м діаметр, вважається найзручнішим знаряддям лову. Її закидання, можливо здійснити навіть з човна, значно збільшивши шанс на великі улови риби.

Снасть використовувалася до появи спінінгів та інших сучасних знарядь для риболовлі, кастингова сіть з кільцем має унікальну історію появи. Спочатку був придуманий звичайний рибальський парашут із вантажами по краях, який перед кидком треба було розкрутити, розкриваючись у повітрі, падав куполом, опускався на дно, накриваючи рибу. Така снасть була менш ефективною, ніж сучасні знаряддя лову.

Пізніше кастингові сіті оснастили стропами для підвищення уловистості. Останні 10-15 років снасті даного виду виробляють на заводах, витримуючи всі норми згідно правил занурення, щільності нитки, відповідності ширини та висоти.

Кастингова сіть з нитки, характеристики.

Нові та технологічні варіанти оснащені кільцем, воно призначене для спрощення закидання, снасть можна кидати як стоячи, так і в сидячому положенні.

  • Висота – 1.8 м;

  • Ширина – 3.6 м;

  • Шнур – 10 м;

  • Нитка – кордова, товщина 0.4 мм;

  • Кільце – ширина 50 см;

  • Вантаж оливка, загальною вагою – 2.3 кг.

 

Так само було вирішено проблему з намоканням, вагою снасті після закидання, оскільки звичайна нитка вбирає воду і стає набагато важчою, кастингова сітка з кордової нитки, має високу щільність слабо вбирає воду в порівнянні з капроновою ниткою.

Лов на кастингову сітку має додаткову перевагу, снасть витримує великі навантаження. Збираєтеся рибалити в місцях, де є ймовірність зачепу? Найкращий варіант – покупка кастингових сітей. Насамперед ми надаємо якість.

Оплата і доставка.

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.