Торпеда риболовна на аккумуляторі

Лідер продаж!
Модель: 1109
Наявність: Є в наявності

1522
  • 1522 грн
Рибалка взимку, особливо на кризі, має певні нюанси та незручності, проте торпеда риболовна здатна значно спростити процес. Даний пристрій особливо актуальний для рибалок промисловиків, масштаби вилову яких значно відрізняються від любителів.  

Торпеда для зимової рибалки з живленням від акумулятора 

Дана модель риболовецького аксесуара виготовляється з високоякісного пластику. Завдяки особливостям матеріалу, корпус стійкий до низьких температур. Герметичність з'єднань забезпечує спеціальний герметик, а також гумові ущільнювачі, що запобігають потрапляння води в середину торпеди. 

Передня частина має форму у вигляді конуса та спеціальний гвинт, який встановлено в отвір для зливу конденсату. В передній частині снасті для рибалки розміщені рухомі осі, до яких кріпляться металеві колеса. Для кращого зчеплення з кригою, колеса мають зубці по всьому діаметру.

Ще одна особливість – торпеда для рибалки оснащена акумулятором замість батарейок, адаптер працює від мережі живлення 220 В. Стандартний штекер входу дає можливість підібрати дріт для зарядки батареї в автомобілі. 

Характеристики:

  • Корпус – високоякісний пластик;

  • Живлення – акумулятор;

  • Підсвітка – світлодіодна;

  • Просвічування підсвітки – до 1 м криги.

Рішення купити торпеду для рибалки однозначно спрощує ловлю взимку, збільшуючи ваш видобуток. 

Експлуатація торпеди для зимової рибалки

Зробіть лунку та помістіть торпеду, з прив’язаним шнуром, під лід. Далі протягніть її на потрібну відстань та дістаньте з під криги. Таким чином шнур залишиться під кригою, до його кінця прив’яжіть риболовецьку сітку і тягніть. Так вона швидко зануриться під лід. Торпеда для рибалки дозволяє встановити сіть за лічені хвилини.  

Наш інтернет-магазин, рибалки полюбляють за можливість підібрати будь-яку снасть онлайн. Завітайте на сайт інтернет-магазину Ridar, оберіть потрібний вам розділ та замовте товар, серед широкого асортименту риболовецьких аксесуарів.    Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.