Палатки туристичні


Палатки туристичні

Вирушаєте на рибалку на кілька днів у дійсно незайману людиною місцевість, тоді вам необхідно купити туристичний намет в інтернет-магазині. Це дуже важливий елемент обладнання для будь-якого рибалки, адже дійсно гарний намет не тільки захистить вас від будь-яких погодних умов, але й дозволить з комфортом розмістити все особисте обладнання, необхідне для ефективної та веселої риболовлі.

Намети туристичні купити можна в інтернет-магазині Ridar. У нас ви знайдете не тільки якісні знаряддя лову, а й інше обладнання, яке відмінно підійде для промисловика та любителя. Наші намети точно зможуть захистити вас від будь-якої непогоди, дозволивши комфортно провести кілька днів у дикій місцевості.

____________________________________________________________________________________

Як вибрати туристичний намет для риболовлі?

Перш ніж вирушити в похід за великим уловом, слід підібрати для себе надійний намет, орієнтуючись на ряд параметрів та аспектів, характерних для тої чи іншої моделі. Якщо вам необхідно туристичні намети купити, то в першу чергу зверніть увагу на:

  • місткість;

  • кількість шарів;

  • водостійкість;

  • кількість входів та наявність тамбуру;

  • наявність протимоскітної сітки;

  • особливості дуг намету.

Місткість

Одна з перших характеристик на яку слід звернути увагу при купівлі намету. Перед придбанням слід врахувати кількість учасників походу, щоб кожен з них міг цілком комфортно не лише поставити свій спальник, але й розмістити власне обладнання: снасті, знаряддя лову, додатковий одяг тощо.

Слід розуміти, що у 3-місний намет легко поміститися 4 особи, проте в такому разі розраховувати на комфорт не доводиться.

Кількість шарів

Туристичні намети, які використовуються під час риболовлі на кілька днів, можуть бути одношаровими або двошаровими. Перші легко транспортуються. Вони займають не так багато місця і мають меншу масу, що полегшує подорож пішки. Проте великою надійністю вони не відрізняються. До того ж такий вид намету погано захищає від конденсату.

Двошарові намети більш важкі та габаритні, проте вони краще захищають від вітру, дощу та конденсату.

Водостійкість

Ще один дуже важливий параметр, якщо під час риболовлі дощить. Кожна модель намету має власний показник водостійкості, який вимірюється у міліметрах. Це стовп води, який зможе витримати намет, перш ніж рідина потрапить всередину.

Параметр водостійкості залежить від пори року. Влітку можна використовувати менш надійні моделі, тоді як осінь і весна вимагатимуть справді якісного виробу.

Кількість входів та тамбур

Від цього аспекту залежить лише ваш комфорт перебування у дикій місцевості. Якщо з вами в похід вирушило кілька людей, то краще подбати про наявність другого входу та тамбуру. У першому варіанті ви з легкістю зможете залишити намет, не потривоживши своїх товаришів, а наявність тамбуру дозволяє складувати всі свої речі (запасний одяг та обладнання) окремо від спальників та особистих речей.

Протимоскітна сітка

Наявність цього простого елемента може спростити життя під час літньої риболовлі. Протимоскітна сітка дійсно дозволить насолодитися вам міцним сном на природі.

Намет туристичний, купити в Україні ви можете в інтернет-магазині Ridar, оснащення є важливим елементом, без якого ви не зможете насолодитися рибалкою в дикій місцевості протягом кількох днів.Порівняння товарів (0)Лідер продаж!
Палатка - шатер для кемпінга 3х3х2.1 м
Лідер продаж!
Палатка туристична Weida автомат 2.5х2.5
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)