Павук риболовный


Павук риболовный

Павук – снасть, купити яку можна в будь-якому рибальському магазині, та доукомплектувати максимально легкою жердиною та великою мотузкою.

Різновиди

Павук має загальний принцип роботи, лише відрізняється конструкцією хрестовини, формою та розмірами. Інші властивості залишаються постійними: хрестовина-замок, прутковий каркас і сітчасте полотно. На вигляд, підйомна рибальська снасть може мати чотиригранну класичну форму, модернізований варіант (шестигранний).

Також на ринку існує окремий вид - раколовок. Вони відрізняються компактними габаритами, можуть бути шестигранними, чотиригранними та круглими. Особливості павука полягають у тому, що за його допомогою можна виловлювати водні ресурси незалежно від сезону. Навіть є моделі, що опускаються під лід. Розглянемо трохи докладніше найпопулярніші у рибалок типи.

Для зимової риболовлі

Конструкція для лову риби в зимовий період, відрізняється прутами, вони легко складаються в момент опускання і витягування з лунки. Сітчасте полотно даного виду нічим не відрізняється від літніх моделей, а ось хрестовина має пружинний механізм, що дозволяє швидко і легко трансформувати виріб для зручної експлуатації. Сьогодні, купити рибальський павук для зимової риболовлі, можна, навіть не виходячи з дому. Достатньо мати гаджет із можливістю виходу в Інтернет.

Літня рибалка

Павук для риболовлі у класичному виконанні, який не заборонено в Україні – малярка. Саме з її допомогою рибалки добувають живець для лову хижої риби. Конструкція снасті дуже проста, і складається з чотирьох прутиків, хрестовини та квадратної сітки невеликих розмірів, отвори в якій мінімального радіуса. У верхній частині хрестовини є кільце для закріплення мотузки.

Якщо Вас цікавлять снасті, наш магазин рибальський пропонує різного плану вироби для лову риби та інших водних ресурсів. Тож звертайтесь до нашого менеджера-консультанта, і він допоможе підібрати найбільш актуальний варіант.


Порівняння товарів (0)Лідер продаж!
Павук малявочник 150х150см
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)