Торпеди підльодні


Торпеди підльодні

Зимова риболовля – це окремий вид ремесла, що має як свої переваги, так і ряд труднощів. Одна з яких – встановлення сітей для ловлі риби під кригою. Швидко впоратися з таким завданням, вам допоможе правильно обрана торпеда для зимової рибалки. Тож в матеріалі нижче познайомимось з цим корисним та практичним риболовецьким аксесуаром. 

Торпеда для рибалки – незмінний помічник зимового промислу

Особливо корисним дане знаряддя є для рибалок промисловиків, чиї обсяги лову риби суттєво перевищують обсяги здобутків любителів. Використовуючи торпеду для встановлення сітей ви значно економите час та сили на встановлення, що особливо актуально взимку.

Сьогодні виробники пропонують величезний вибір модифікацій та моделей, але загалом торпеда риболовна майже завжди має ідентичний вигляд. Передня частина загострена у формі конуса, корпус циліндричний. Ззаду розміщені світлодіодні лампи, кермо та відсік для батарейок, або гніздо під адаптер, якщо торпеда для рибалки на акумуляторі.   

Види рибальських торпед:

 • Пластикова торпеда на батарейках;

 • Торпеда риболовна з живленням від акумулятора;

 • Металева торпеда для рибалки на батарейках.

Крім того, існують дистанційно керовані моделі, де за допомогою пульту керування можна коригувати напрямок їх руху. Вигідними є рибальські торпеди на акумуляторі з живленням від мережі 220 В. Їх можна заряджати, а стандартний роз’єм штекера, дозволяє підібрати потрібний дріт для зарядки в авто. 

Особливості експлуатації які має торпеда риболовна

Нержавіючий метал та пластик – матеріали, що добре поводять себе у воді, не окислюються та не деформуються від перепадів температури. В купі з простою конструкцією – це дає можливість використовувати риболовну торпеду навіть за температури -40°C.

Поетапне встановлення сітей під лід:

 • Пробурюємо лунку для завантаження;

 • Прив’язуємо шнур/дріт до вимикача торпеди;

 • Занурюємо торпеду під лід, світлодіодами до гори;

 • Обираємо потрібний напрямок;

 • Запускаємо двигун (потягнувши за шнур); 

 • В кінцевій точці вимикаємо (потягнувши за шнур); 

 • Пробурюємо лунку та виймаємо торпеду;

 • До шнура, що залишився під кригою прив’язуємо сітку та протягуємо.

Весь процес займає декілька хвилин – швидко, зручно, ефективно. 

Важливо! При бурінні лунки для пуску торпеди під лід, слід враховувати її розмір в зібраному вигляді з колесами. 

Кожна торпеда для зимової рибалки рухається завдяки металевим колесам, з зубцями по всьому діаметру, що гарантують максимальне зчеплення з поверхнею. Прослідкувати за рухом торпеди та її кінцевим положенням можливо завдяки світлодіодним лампам, максимальний просвіт яких становить 1 м крижаного покрову, очищеного від снігу.

Якщо ви вирішили купити торпеду для рибалки, зробити це можна онлайн, завітавши на сайт інтернет-магазину Ridar. Де ви можете купити снасті на рибалку, обравши оптимальний товар у співвідношенні ціна/якість. Маємо широкий асортимент рибальських снастей, гарантуємо якість кожного аксесуару, швидко реагуємо на кожен ваш запит. 


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)