РаколовкиПід час звичайної риболовлі величезна кількість як промисловців, так і любителів не відмовляють у можливості забезпечити собі солідний улов раків. Тим більше, що ловля раків не вимагає від рибалки особливих умінь чи обладнання. Вам знадобиться лише раколовка та наживка, яка заманить здобич у пастку.Купити раколовку за вигідною ціною ви можете в інтернет-магазині Ridar. Маємо широкий асортимент якісної та надійної продукції, яка абсолютно точно забезпечить вам на солідний улов.

Переваги раколовок

Однак, перш ніж купити ці пастки в інтернет-магазині Ridar, слід приділити особливу увагу особливостям і перевагам цих знарядь лову, і відшукати відповідь на запитання: “Чому ж раколовки є настільки популярними серед рибалок?”


Якщо ви вирішили придбати дану снасть, можете сміливо розраховувати на такі переваги:


  • Висока ефективність – при правильному використанні будь-який рибалка здатний отримати дійсно великий обсяг улову;

  • Простота використання – пастку необхідно лише правильно встановити, а після лише регулярно перевіряти на наявність улову;

  • Установка здійснюється легко та швидко, навіть звичайна дитина зможе правильно використовувати дане знаряддя лову.


Використовувати пастки можна в будь-яку пору року, проте не варто забувати про сезонні заборони – це період нересту та періоди линяння, коли раки скидають панцир. 

Запорукою гарного улову так само є підбір приманки, яку потрібно помістити всередину снасті та рівномірно розподілити по всій довжині. По холодній воді запахи поширюються повільно і тому варто використовувати приманки тваринного походження. Просто закинути раколовку мало, ще необхідно підібрати, місце де можуть мешкати раки. Це можуть бути повалені дерева з твердим дном або каміння недалеко від берега на глибині близько 1,5 метра. Практика промисловців показала, що на великих глибинах раки не живуть і це варто взяти на замітку, щоб надалі не гаяти часу на пошуки в таких місцях.

Види раколовок

Цілком очевидно, що раколовки бувають абсолютно різних видів, кожен з яких має особливості використання та переваги. Однак перед покупкою даного знаряддя лову слід розуміти, що воно має неймовірну ефективність. Саме тому в Україні діють деякі обмеження щодо їх використання. Діаметр не може перевищувати 70 сантиметрів, а один рибалка може використовувати лише 5 штук таких знарядь лову. Такі правила дозволяють зберігати чисельність виду.


Раколовка, ціна (Україна) якої безпосередньо залежить від її розміру, виду та матеріалів, виготовляється у кількох основних формах: круглій, шестигранній та квадратній. Використовувати ці різновиди дуже просто. Незалежно від форми, видобуток може легко потрапити в пастку, так і вибратися з неї. Саме тому такі види знарядь лову слід перевіряти кожні 20-30 хвилин, щоб отримати максимальний улов.


Найефективнішими вважаються так звані «гармошки». Конструктивною особливістю даних раколовок є наявність металевих обручів, на які закріплене полонто з сітки. Кожен обруч оснащений отвором, в який і потрапляє улов, проте вибратися з пастки він уже не здатний.


Одна гармошка може забезпечити улов до 80 особин, що є неймовірно гарним результатом. До того ж такі раколовки не потрібно перевіряти кожні кілька хвилин. Вони чудово підійдуть тим рибалкам, які вирушають рибалити на кілька днів. Таким чином, пастку можна перевіряти 1-2 рази на день та  отримати дійсно великий улов.


Також слід приділити увагу раколовкам “пірамідкам”. Їх теж легко використовувати, як і знаряддя лову круглої або квадратної форми, а скошений кут робить їх більш ефективними.

Раколовки купити в Україні ви можете в інтернет-магазині Ridar. Ми пропонуємо тільки надійні та якісні знаряддя лову, які ідеально підходять як для промисловців, так і для рибалок-аматорів. З нами ви завжди можете розраховувати на солідний улов та комфортну рибалку.Порівняння товарів (0)Лідер продаж!
Раколовка 4.1 м кордова
Лідер продаж!
Раколовка гармошка 3м
Лідер продаж!
Раколовка зонтик 12 входов
Лідер продаж!
Раколовка зонтик 6 входов
Лідер продаж!
Ятір для ловлі креветок, раків та риби.
Лідер продаж!
Ятір риболовний 30х60
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)