Фінські сітки


Фінські сітки

Фінляндію називають країною тисячі озер, через велику кількість локальних водойм на її території. Суворий приполярний клімат, мізерна родючість ґрунту, і безліч водних ресурсів, сформувало фінів, як народ мисливців і рибалок. Про важливість цих промислів свідчить те, що більшість національних героїв північної країни або влучні стрілки, або вмілі рибалки. Отже, снасті фінського виготовлення повинні відрізнятися визначними характеристиками. І це справді так, адже купити полотно рибальське фінське мріє кожен промисловий рибалка у нашій країні.

Особливості

Що це за звір такий? У чому його особливості? Чому фінські полотна баракуди вважаються одними з найкращих у Світі? Спробуємо розібратися.

Конструктивно, фінська сітка являє собою добре відому в наших широтах тристінну, що називається інакше плутанкою. У полотні використовуються плавний верхній і обтяжений нижній дроти. Подібне рішення позбавляє рибалок необхідності постійно розплутувати з осередків поплавки та грузила, що значно підвищує комфортність вилову, а також зручність зберігання знаряддя ловлі.

Рибалки, які мають досвід поводження з тристінною сіткою, легко визначать основні складові фінської снасті. Це велике центральне полотно (частка), і два бічні (режі). Важлива особливість – частка завжди перевершує за розмірами бічні шари щонайменше вдвічі.

Центральний шар вільно провисає у воді, а отже, риба заплутується у ньому, не маючи змоги розірвати полотно. Однак, матеріал з якого виготовляється фінська снасть, відрізняється особливою міцністю. Нейлонові монодроти CrayfIsh і AHTI, з яких плететься полотно, дуже еластичні, попри маленький діаметр. Це дозволяє витримувати значні розривні навантаження, не руйнуючи осередки під час вилучення улову. Маленька товщина ниток дозволяє зробити снасть практично непомітною для риби.

Чи можливо фінські рибальські сітки купити в Україні? Звичайно так! Адже на них існує величезний попит у рибалок-професіоналів. А великий попит завжди породжує гідну пропозицію – такі закони ринку.

Якщо вам потрібні рибальські фінські полотна, купити їх можна не виходячи з дому. Ознайомтеся з широким асортиментом нашого інтернет-магазину та зв'яжіться з менеджером.

Так, снасть з Фінляндії, коштує дорожче за китайські аналоги. Однак ті гроші, які ви витратите на придбання якісного полотна, виправдаються з лишком, це ми гарантуємо.


Порівняння товарів (0)Лідер продаж!
Сіть риболовна фінка вічко 20 мм
Лідер продаж!
Сіть риболовна фінка вічко 25 мм
Лідер продаж!
Сіть риболовна фінка вічко 30 мм
Лідер продаж!
Фінська риболовная сіть вічко 60 мм
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)