Одностінні риболовні сітки


Одностінні риболовні сітки

Одностінні сітки

Одностінні рибальські сіті для лову риби – одна з найдавніших рибальських снастей. Старші за неї лише гарпуни та кістяні гачки, що з'явилися приблизно тридцять тисяч років тому. Спочатку сітка плелася з рослинних ниток, і призначалася для промислу на озерах та річках. Пізніше, з розвитком суспільства та освоєнням мореплавання, сітки рибальські одностінні стали застосовуватися для лову морської риби. Саме використання цієї снасті перетворило рибалку з додаткового способу видобутку їжі на провідний промисел.

Завдяки росту уловів, приморські селища перетворилися на багаті міста, населені ремісниками, купцями, художниками, вченими, політиками. Так було закладено основи античної цивілізації, яка стала науковим та культурним фундаментом сучасної Європи.

Особливості

Пройшли тисячоліття, але одностінні рибальські сіті не втратили свою актуальність, і продовжують користуватися популярністю. На це є ряд причин:

  • Простота у виготовленні;

  • Відносно низька ціна;

  • Результативність лову;

  • Простота у використанні;

  • Простота експлуатації (прекрасно підходить для новачків).

Зрозуміло, сучасна снасть більше не плететься з конопляних або лляних волокон. У хід йде синтетичний матеріал, що має відмінну міцність і стійкість до водного середовища. Сітки стали надійнішими, довговічнішими.

Нинішня одностінна сітка, яка називається в наших широтах китайкою, складається з наступних частин:

1. Комірчасте полотно. Основа всієї конструкції. Як матеріал використовується ліска синього, зеленого кольорів, бувають безбарвні моделі. Мінімальний діаметр ліски – 0,13 мм, максимальний – 20 мм. Розмір осередків коливається від 14 до 100 мм.

2. Поплавки. Виготовляються з легкого, плаваючого матеріалу – поліпропілену.

3. Грузила. Вшиті у суцільний шнур, прикріплений до нижнього краю полотна. Подібне рішення запобігає обривам грузил або заплутування їх в осередках.

Зверніть увагу на таку особливість снасті: чим менше осередки, тим менший діаметр волосіні необхідно використовувати для плетіння мережі. Дрібні осередки призначені для риби маленького розміру, а товста нитка може відлякати малу рибу.

Купити одностінні мережі, Україна

Ви хочете придбати дану снасть для лову риби? Без проблем, зв'язуйтесь з нашими менеджерами! Звичайно, якщо ви є власником рибальської артілі. Адже користуватись сітями приватним особам заборонено.


Порівняння товарів (0)Лідер продаж!
Сіть одностінна з вшитим вантажем 80х1.8м
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)