Трьохстінні сіті


Трьохстінні сіті

Тристінні рибальські сіті - один з базових видів снастей, для промислового лову риби. Є три полотна, зібраних між собою за певними алгоритмами. Управлятися з таким пристосуванням складніше, ніж з одностінним аналогом і від рибалки потрібен певний досвід, а також вправність. Народна назва такої снасті – плутанка.

Особливості.

Сітка рибальська капронова тристінна призначена для лову великої та рухомої риби. Сама конструкція відрізняється міцністю та еластичністю. Ці якості дозволяють витримувати високе розривне навантаження, роблять снасть надійною та довговічною.

Як згадувалося вище, тристінна сітка представляє пошарово з'єднані полотна. У кожного є своє завдання:

Частка. Основний центральний шар. Його завдання – утримання риби.

Режи. Це бічні шари. Їх особливість – більші осередки, порівняно з центральним полотном. Проходячи крізь ріж, риба заплутується між шарами.

Ще одна особливість плутанки - це розмір частки, який по висоті вдвічі перевищує бічні шари. Дрібна риба вільно проходить крізь великі осередки ріж, і об'єднується на центральному полотні. Великий улов, прорвавшись крізь осередки бокового шару, упирається у дрібну сітку частка. Оскільки частка площею перевершує режі, риба продовжує плисти вперед, захоплюючи полотно у себе. Пройшовши через комірку другого ріжка, вона протягує частину середнього полотна, опиняючись таким чином у сітчастому мішку. При цьому вільною залишається більша частина частки, отже, сітка ще може сплутати кілька екземплярів великих розмірів.

Центральне полотно провисає вільно, тому таку снасть важко порвати навіть трофейним екземплярам, ​​отже, тристінка має більший термін служби, порівняно з одностінкою.

Снасть придатна для ставного та сплавного лову. Має уловистість, міцність і довговічність.

Мережа тристінна, яку можна купити у нас, виготовляється з мононитки або капронових мотузок. Інша конструкція снасті цілком традиційна: Верхній шнур з поплавками, тришарове полотно, і нижній шнур, в який зашиті грузила.

Рибальські сіті тристінні купити, Україна.

Якщо ви займаєтеся промисловим ловом, то на нашому ресурсі ви знайдете величезний асортимент від різних виробників та за різними цінами. Поєднує всю продукцію незмінно високу якість, що цілком відповідає вартості.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)