Кастингові сіті


Кастингові сіті

Кастингові сітки є настільки поширеними знаряддями лову, як класичні промислові снасті – одностінні, тристінні чи фінські. Вони широко використовуються в теплих краях – Африці чи Південно-Східній Азії та представляють зовсім інший принцип використання.

Однак вітчизняні рибалки все більше уваги починають приділяти даним знаряддям лову, переважно використовуючи його при риболовлі з човна.

Кастингова сітка, купити яку ви можете в інтернет-магазині Ridar, є дійсно ефективним знаряддям лову при правильному її використанні, що сприяє більшому поширенню цієї снасті в нашій країні.

Види кастингових сітей

Перш ніж задуматися про придбання такої снасті як кастингова сітка, купити яку дуже легко в нашому магазині, краще розібратися з видами цього знаряддя лову і принципом його роботи.

Кастингові сіті ділять на два основні види, які мають дещо інші характеристики та один принцип використання:

  • американська кастингова сітка (американка);

  • іспанська кастингова сіть (іспанка).

Американка є ідеально симетричною круглою снастю, яка по краях обрамлена спеціальним канатом. По всій площі, мережею розходяться стропи. Вони з'єднуються в одній точці, яка плавно перетворюється на плетений шнур (канат). Саме з його допомогою рибалка отримує можливість легко та ефективно використовувати кастингову сітку.

Рибалка розкручує мережу і закидає її у воду таким чином, щоб знаряддя лову максимально розкрилося ще в повітрі. За допомогою каната рибалка опускає снасть на певну глибину, а потім починає витягувати сітку назад. Канат, який з'єднаний з усіма стропами, змушує їх згинатися, тим самим загинаючи краї сітки всередину, що сильно обмежує рибі шлях на волю. Таким чином, снасть повністю стягується ще до того, як рибалка витягне її на сушу, а риба яка опинилася всередині, не має шансів вибратися з пастки. Плетений шнур дуже зручно використовувати, оскільки його виготовляють спеціально для того, щоб забезпечувати рибалці міцний хват. Довжина каната може змінюватись, проте стандартним показником вважається 4 метри. Таким чином, рибалка отримує можливість легко змінювати глибину посадки сітей.

Іспанка також закидається у воду за допомогою спеціальної техніки кидка. Однак, на відміну від кастингової сіті американського типу, іспанський різновид має несиметричну форму, а нерівномірно розташовані грузила тільки збільшують різницю між цими видами снастей. Після того, як сіть у розкритому стані потрапляє у воду, рибалка також стягує шнур за допомогою грузил, які поступово переміщуються до центру. Вони виконують роль строп. Мережа закривається, і риба потрапляє у пастку. До того ж по краях іспанки знаходяться спеціальні кишеньки, які також стягуються, і риба, яка потрапила до них, також втрачає можливість опинитися на волі.

Кастингова сітка американського типу, купити (Україна) яку можна у нашому магазині, ідеально підходить для використання на рівному дні, тоді як іспанка більше підійде для складнішого рельєфу. Також іспанський тип краще підійде для водойми, де багато водоростей, а на дні може бути сміття.

В інтернет-магазині Rifar ви знайдете вигідні ціни на кастингові сіті. Ми пропонуємо лише надійні та якісні снасті, за допомогою яких ви можете розраховувати на максимальний улов.Порівняння товарів (0)Лідер продаж!
Кастингова сіть з малим кільцем
Лідер продаж!
Кастинговая сеть (парашют) из нити 5м
Лідер продаж!
Кастинговая сеть из кордовой нити 3.6м
Лідер продаж!
Кастинговая сеть с кольцом фрисби
Лідер продаж!
Кастинговая сеть с кольцом фрисби 5м.
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)