Кукли риболовні


Кукли риболовні

Промисловий промисел передбачає наявність таких снастей, як волоки, сітки або неводи. Купівля готового спорядження обійдеться дорожче, ніж власне виготовлення. Звичайно, немає ніяких проблем, якщо ви є власником заводу повного циклу з виробництва мереж. Однак, як правило, рибалки, включаючи великі рибні підприємства, не мають такої потужності. В цьому випадку на допомогу приходить лялька риболовлі - капрон або нейлонова сітка, згорнута в згорток характерної форми. Хто вперше використав назву «лялька» - невідомо, але термін застряг в рибальському середовищі, і користується популярністю.

Особенности

Потрібно розуміти, що рибальські ляльки - це не набір готовий до використання, а тільки сировина, призначена для виготовлення сіток. Загальна довжина полотнища з такої упаковки становить сто п'ятдесят метрів завширшки, та сімдесят п'ять клітин у висоту. Тому купити рибальську ляльку не означає бути готовою до риболовлі. Для того щоб полотно почало приносити улов, його слід оснастити відповідними аксесуарами - поплавцями і грузилами. Ці деталі потрібно купувати окремо.

У традиційній схемі пристрою рибальської сітки поплавки кріпляться на верхній мотузці снасті, а вантаж - на нижній. Важливо дотримуватися балансу між цими двома елементами, щоб збалансувати мережу. В іншому випадку він втратить свою стійкість у воді, буде або надмірно пірнати, або поверхня робить риболовлю неможливою.


Кілька слів про апаратне забезпечення. Як вже говорилося вище - це поплавці і грузила. Раніше обидва елементи кріпилися до бурових шнурів. У процесі транспортування сітки або витягування улову фурнітура могла заплутатися в полотні, що значно зменшило комфорт з снастю. Сьогодні поплавці вшиті в нижній шнур, що дозволяє створити необхідне баластне навантаження, і повністю виключає заплутування мережі. Поплавці зроблені з пропілену, який не розкладається у воді, і він має хорошу плавучість.

Лялька дуже компактна, і дозволяє зберігати великий запас мережевої тканини, не займаючи багато місця. Його легко транспортувати, а значить, ви можете мати значний запас зубчастого матеріалу на траулері або рибальському підприємстві.

Очевидно, що купувати рибальські ляльки вигідно кожному рибалці, який своєчасно піклується про наявність необхідних ресурсів. На нашому сайті ви знайдете тільки якісні зразки рибальських аксесуарів. Але пам'ятайте, що закон України забороняє вилов риби за допомогою мереж, якщо немає ліцензії!


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)