Кукла рыболовная Платинум Корона ячея 60мм (0.23 мм)

Лідер продаж!
Модель: s11
Наявність: Є в наявності
Розташування: 4

1380
  • 1380 грн
Рибальські мережі ляльки - це згорнуті мережеві полотна з однаковими комірками, які за своєю формою схожі на ляльку-мотанку. Товар виготовляється з монофіламентної (професійної) ліски, і розрахований на десятки років експлуатації. У разі пошкодження одних ниток, інші візьмуть на себе все навантаження. Жовте (золоте) мережеве полотно з комірою 55 майже непомітно в прозорій воді, завдяки чому щедрий улов гарантований.


Основні переваги товару:


  • висока міцність;
  • еластичність;
  • спеціальне покриття, яке робить ліску більш непомітною;
  • стійкість до солоних вод;
  • легка установка.

Ляльки рибальські мережі з висотою від 75ячої, довжиною 150 м добре підходять для рибної ловлі на середніх і глибоких водоймах. Бажано створювати провис (тобто не натягувати сильно), щоб заплутувалося якомога більше риби. Це підвищить улов у кілька разів.


Рибальська лялька з ліски в більшості випадків закріплюється на спеціальних шнурах, а також доповнюється поплавками і вантажами. Підбирати вантажу потрібно так, щоб мережа занурювалася на дно і надійно стояла вертикально. Враховуйте, що по довжині готова лялька в два рази більше мережі!


Еластична ліска створює гарну пастку. Причому вона може застосовуватися не тільки у водоймах, а й для захисту виноградників. При цьому такий товар не можна використовувати як снасті!


Купити рибальські мережі в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете підібрати хороші рибальські мережі ляльки (Україна). Ціни досить доступні, а вибір приємно дивує навіть досвідчених рибалок. На сайті є все необхідне для хорошого видобутку. Ви можете замовити вподобаний товар з доставкою за адресою, або забрати його в поштовому відділенні. Якщо потрібна допомога за вибором, зверніться до менеджера-консультанта. Він із задоволенням підбере для вас кращу продукцію!


Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.