Сітка тристінна посилена, вантаж вшитий 3х80 м

Лідер продаж!
Модель: s11
Наявність: Є в наявності

950
  • 950 грн
Посилені сітки для промислової риболовлі

Будь-який професійний рибалка вам скаже, що найкращим інструментом для промислового лову є снасть сітка, адже саме вона може гарантовано принести великий улов, стане найзручнішим та найефективнішим інструментом. Якщо вам необхідна сітка тристінна рибальська, посилена з вшитим вантажем, то варто звернути увагу на асортимент інтернет-магазину Ridar, де є рибальські снасті різних класифіковані за модифікаціями та призначенням.

Осередки 40 – (0.16 мм); 45,55,60 – (0.18 мм); 70 – (0.23 мм); 100 – (0.3.мм). Ціни в гурт, уточнюйте.

На що звернути увагу під час вибору сітей?

Початківцям у світі риболовлі слід купувати одностінні сіті з волосіні, якими зручно користуватися на прозорій воді. Тристінні снасті відрізняються тим, що вони роблять можливим вилов практично всієї риби. Що стосується професіоналів, то їм підійде посилена рибальська сітка з вшитим вантажем усередину шнура, призначена для лову великих особин. 

Також при виборі рибальських снастей варто звернути увагу на метраж:

  • Сіті з висотою 3 метри краще використовувати на товстолоба та коропа великих розмірів.

  • Інструменти з висотою від трьох метрів підійдуть восени. В дану пору року риба йде на глибину водойм через зниження температури води.

  • Снасті з висотою від 5 метрів стануть знахідкою для рибалок, які люблять працювати на великих водоймах.

Доступна ціна посиленої тристінної рибальської мережі від Ridar

Потрібно придбати якісні та надійні сіті для риболовлі? Наш рибальський інтернет-магазин саме те, що потрібно! 

У каталозі представлена лише оригінальна продукція від перевірених виробників. Вартість кожного товару залежить від довжини та товщини волосіні, а також висоти сітей. Тепер купити посилену рибальську сітку завдовжки 85 м в Україні стало максимально просто. Достатньо зайти на сайт і зробити замовлення! Ми пропонуємо доступні ціни та гарантію якості на всю продукцію.


Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.