Рамові риболовні сітки


Рамові риболовні сітки

Рамова сітка - ідеальне знаряддя, промислового лову риби.

Кожен рибалка промисловець знає, хороша професійна снасть зустрічається рідко. Можна звичайно спорудити її самостійно, але для цього потрібні певні навички та вміння.

Основним параметром у промисловому лові є якість снасті, надійність, міцність, довговічність, уловистість. Дозволити перераховані вище вимоги допоможуть рамові рибальські сітки. Розглянемо детальніше, дане пристосування для риболовлі.

Сітка ячея ручної усадки - об'ємна снасть, що вимагає кропіткої роботи, сам процес виготовлення може займати до двох, трьох днів.

Спочатку полотно поділяється на необхідну висоту;

Потім скріплюється шнуром, який попередньо насаджені поплавці з грузилами;

Після, крізь ячеї майбутньої рамової сітки, протягують капронову нитку знизу вгору або у зворотному порядку. Обов'язковою умовою є однаковий метраж нитки, щоб висота готового виробу була однаковою по всій довжині;

В результаті отримуємо кишені, до яких потрапляє улов.

Своєю назвою рамова сітка зобов'язана особливостям конструкції, вся снасть розділена на секції завширшки не більше 1,5 метри, рибалки їх називають рамами.

Купити рамову сіть прямо зараз у магазині Ridar.

Якісні знаряддя запорука великого та стабільного улову. Майстри з багаторічним досвідом, витримують усі правила за технологією усадки. Великі та сильні особини не в змозі порвати ліску, оскільки кишеня заплутує в безліч осередків, розподіливши навантаження рівномірно по довжині.

Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір рамових сіток:

  • Снасті з крученої ліски;

  • Рибальські осередки;

  • Різні розміри осередків.

Забудьте про пошуки знаряддя, полотна та майстра, який вам все збере, заощаджуйте свій вільний час та зусилля. Відвідуйте інтернет-магазин Ridar, у нас є все, що вам потрібно. Зручний каталог, консультації фахівців, оплата на карту або післяплатою, оперативна доставка по країні.

Промисловому лову, рамова сітка кращий помічник.


У даній категорії немає товарів.